Skip to main content
  • 15 minut od centrum Warszawy
  • na skraju Lasu Młochowskiego
  • 56 komfortowych miejsc
  • parterowy budynek

Dom starości w pobliżu Warszawy ?

Jeśli szukają Państwo domu starości na mapie Mazowsza ( w pobliżu Warszawy) spokojnych i urokliwych miejsc, z dala od zgiełku miasta i szumu samochodów to Stara Wieś k/Nadarzyna będzie idealną lokalizacją. Z tą właśnie myślą zbudowaliśmy Lawendowy Dom Seniora właśnie w tym miejscu.

Wirtualna wycieczka

Zapraszamy do zapisów od poniedziałku do soboty w godz. 10-18 pod nr. tel:


+48 605-555-480 Wojciech Matan - właściciel

+48 535-555-901 Agnieszka Klotz - kierownik


Na skraju Lasu Młochowskiego ...

Położenie na skraju Lasu Młochowskiego, który od 1997 r. znajduje się w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, gwarantuje najwyższy poziom komfortu i stwarza idealne warunki do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Ogromne połacie leśne (ok. 600 ha), w których wydzielono dwa rezerwaty przyrody zapewniają niespotykany mikroklimat i co ważne w dzisiejszych czasach - prawdziwie czyste powietrze, wolne od smogu i zanieczyszczeń przemysłowych. Jednym słowem, można bezpiecznie oddychać pełną piersią i cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Ulica Tarniny, przy której mieści się Lawendowy Dom Seniora jest bardzo spokojną okolicą z przeważającą zabudową domków jednorodzinnych, z pięknymi ogrodami, co znacząco podnosi walory estetyczne tego miejsca. Także ogród naszego domu jest miejscem wyjątkowym i niezwykle atrakcyjnym. Nad budynkiem królują strzeliste brzozy, nadające sielskiego charakteru całości zabudowań, a wokół kwitnąca lawenda przenosi nas w prowansalskie klimaty.

Dom posiada aż 6 dużych tarasów połączonych z ogrodem wygodnymi alejkami bez barier architektonicznych oraz wewnętrzne patio do dyspozycji naszych gości. Ogród jest na tyle duży, że można po nim spacerować wokół domu. Gdy pogoda sprzyja, można także wygodnie zasiąść w fotelu i delektować się otaczającą przyrodą, wsłuchiwać w śpiew ptaków lub zatopić się w ulubionej lekturze. Dla aktywnych Seniorów, lubiących bliższy kontakt z naturą, z przyjemnością udostępnimy fragment ogrodu do ich własnej dyspozycji np. sadzenia ulubionych kwiatów lub ich pielęgnacji dla relaksu. 

Bardzo istotnym atutem naszej lokalizacji jest także wygodny dojazd z Warszawy nowo otwartą obwodnicą Raszyna, oddaloną od naszego domu o 8 km, dzięki czemu trasę Warszawa - Stara Wieś pokonamy w mniej niż 20 minut


Znajdujemy się w odległości:

  • 13 km od Pruszkowa
  • 6 km od Podkowy Leśnej
  • 12 km od Grodziska Mazowieckiego
  • 25 km od centrum Warszawy
  • 5 km od Brwinowa
  • 10 km od Komorowa