Skip to main content

Zapraszamy do zapisów od poniedziałku do soboty w godz. 10-18 pod nr. tel:


+48 605-555-480 Wojciech Matan - właściciel

+48 535-555-901 Agnieszka Klotz - kierownik


W Lawendowym Domu Seniora oferujemy pakiety:


Aby móc zapewnić komfortowe warunki wszystkim seniorom, stworzyliśmy ofertę, która pozwala każdemu na skorzystanie z naszych kompleksowych usług. W zależności od Państwa potrzeb, nasz Dom Spokojnej Starości umożliwia wybór spośród wariantu całodobowego oraz dziennego, który polega na świadczeniu pomocy tylko przez kilka godzin w ciągu dnia. Dzięki umożliwieniu tej opcji pensjonariusze mają możliwość powrotu na noc do własnych domów.

Lawendowy Dom Opieki Seniora oferuje pakiety:

Opieka całodobowa

W cenę wliczone jest wówczas zakwaterowanie, wyżywienie (5 posiłków dziennie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pensjonariuszy), troska wykwalifikowanego personelu 24h/dobę, pomoc w podstawowych czynnościach bytowych i fizjologicznych.

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Opieka dzienna

Oferujemy usługę trwającą maksimum 10 godzin dziennie od godziny 8.00:18.00. W cenę wliczone jest całodzienne wyżywienie, kontrola wykwalifikowanego personelu, pomoc w podstawowych czynnościach bytowych i fizjologicznych.

Serdecznie zapraszamy do naszego pensjonatu znajdującego się w Nadarzynie (woj. mazowieckie, okolice Warszawy). W zakres oferowanej przez nas profesjonalnej pomocy wchodzi również kontrola lekarska oraz nadzór pielęgniarski.

Gwarantujemy miłą, spokojną, przytulną atmosferę i towarzystwo osób pełnych empatii. Czas spędzany w naszych pięknie urządzonych pokojach pełen jest pozytywnej energii, co korzystnie wpływa na samopoczucie przebywających tu seniorów. Dzięki nam spokojna starość to rzeczywistość, a nie popularny mit.


Serdecznie zapraszamy !